logo

LOGISTICON AGRO

Система контролю збору, сортування, зберігання і відвантаження врожаю
agro
Система LOGISTICON AGRO розроблена спеціально для агропромисловості. Впровадження Logisticon AGRO дозволяє вирішити наступні завдання:
cloud-service
Облік при збиранні врожаю (прив’язка сортів вирощеної продукції і зібраного контейнера до карти посадки, зважування контейнерів, переміщення їх на склади).
cloud-service
Ідентифікація товару. Продукція прибуває на склад з урахуванням додаткової інформації: статус якості, номер партій, термін придатності і вага контейнерів.
cloud-service
Облік сортування зібраної продукції.
cloud-service
Автоматична підготовка відповідних документів, що створюються на підставі фактично проведених операцій.

Принцип роботи LOGISTICON AGRO

  • В системі генеруються і друкуються на спеціальному обладнанні унікальні етикетки з номерами контейнерів. Перед виїздом на збір врожаю кожен контейнер маркується відповідною етикеткою.
  • Після наповнення контейнера зібраною продукцією бригадир зміни сканує за допомогою ТЗД штрих-код контейнера і штрих-код ряду. Дані потрапляють в систему через мобільну мережу 3G. Таким чином ми знаємо, який саме сорт продукції знаходиться в даному контейнері, дату і час наповнення даного контейнера, а також ПІБ бригадира, люди якого зібрали цей урожай.
  • Контейнери переміщуються в зону вагового контролю яка підключена по мережі WiFi до серверів хмарної системи. Комірник сканує унікальний номер контейнера і натискає кнопку «отримати вагу» (дані не вносяться вручну). Дані про час зважування і ПІБ комірника аналогічно зберігаються в базі даних.
  • Автоматично отримують місце зберігання – поле. Після переміщення на обраний склад сканується номер контейнера та штрих-код зони складу, в яку він був поміщений. Отже, в системі зберігається інформація, хто і в який склад перемістив контейнер.
  • Вибираються контейнери для сортування продукції, сканують їх унікальний номер і штрих-код сортувальної лінії. Таким чином контейнер переміщається на сортувальний склад. Після сортування отримані палети з готовою продукцією маркуються новими унікальними номерами, сканується цей номер і штрих-код складу готової продукції.
  • Отримані палети переміщаються на склад для відвантаження кінцевим клієнтам.
  • На підставі отриманих даних є можливість провести аналіз врожайності по кожному конкретному ряду посадки, і агрономи зможуть оперативно приймати відповідні рішення. По кожній бригаді збору врожаю буде автоматична фіксація виробництва по вазі, що дозволить оцінювати ефективність і точніше розраховувати заробітну плату. Посилиться ваговий контроль.
  • Впровадження системи дозволить відстежувати весь ланцюжок «від дерева до прилавка магазину»