Продаж та налаштування спеціалізованого обладнання

cloud-service
Ефективність роботи систем напряму залежить від технологій. Впроваджуючи системи LOGISTICON, ми обираємо передове обладнання від світових виробників. Ми знаємо як обрати найсучасніші технології з мінімальними витратами і максимальним ефектом!
cloud-service
Обираючи LOGISTICON, ви не переймаєтесь тонкощами роботи, функціоналом і доставкою техніки. Спеціалісти компанії LOGISTICON допоможуть придбати і налаштувати все необхідне обладнання.
cloud-service
Ми відповідально відносимось до вибору постачальника, адже принип роботи команди LOGISTICON – якість наданих послуг, безперервна робота систем, високий рівень SLA та технічна підтримка 24/7.

Яке ж обладнання ми обираємо?

photo
Термінал збору даних Newland MT90 Orca III
MT90 Orca III - це мобільний комп'ютер на платформі Android версії 11 з 5-дюймовим ємнісним сенсорним екраном та вбудованим сканером штрих-коду. Простий у налаштуванні та використанні відразу після покупки. MT90 Orca III оснащений акумулятором на 3,8 В та 4500 мА⋅год, щодозволяє використовувати пристрій протягом усього дня без підзарядки. Також знімний акумулятор можна замінити на запасний.
photo
Кредл Newland USB для MT90 (CD9050-3)
Комунікаційно-зарядна станція до термінала збору даних Newland MT90 Orca USB.
photo
Пістолетна ручка Newland PG9050 для MT90
Пістолетний ручка до ТЗД Newland MT90 Orca є важливим аксесуаром для комфортного використання пристрою. Вона впевнено фіксує прилад в держателі, запобігаючи випадковим падінням і пошкодженням. Спрощує процес інвентаризації, відвантаження товарів, комплектації замовлень або звірки актуальності товарних цінників. Пристосування має невелику вагу і ергономічну конструкцію. Це дозволяє знизити напругу на запам'ятовуванні оператора і полегшити ціноутворення, що в свою чергу підвищує якість і продуктивність праці.Кнопка спускового механізму натискається легко.
photo
Сканер штрих коду Бездротовий BS80-2D Piranha II Newland
Бездротовий сканер Newland BS80 Piranha може підключатися до ноутбука, комп'ютера, КПК, смартфона і інших пристроїв з підтримкою Bluetooth під управлінням ОС Android, iOS або Windows. Дана модель добре підходить для автоматизованого обліку товару в магазинах, торгових залах, на складах, в офісах і інших установах. BS80 Piranha надає можливість вибору кращого методу роботи з даними, включаючи підключення в режимі клавіатури(HID) і використання віртуального COM-порту.
photo
Термотрансферний принтер SATO WS408TT
Принтер SATO WS408TT призначений для термо і термотрансферного друку, застосовують для друку етикеток, ярликів і браслетів з дозволом 200 або 300 dpi. Принтер надає максимальну продуктивність при швидкості 6 дюймів / сек і може використовувати фарбувальну стрічку довжиною до 100 м або довжиною до 300 м. Оснащений рухомим датчиком зазору/мітки і має вбудовану процедуру його автокалібровки.
photo
Принтер етикеток Sato PV4 USB, Serial, WiFi, Bluetooth (WWPV41282)

Принтер PV4 гарантує високий рівень задоволеності клієнтів та значну продуктивність завдяки великому відсіку для витратних матеріалів.

Легкий, компактний та надійний інноваційний принтер PV4 з акумулятором великої ємності підходить для роботи як у приміщенні, так і на вулиці, дозволяючи користувачеві швидко та ефективно керувати запасами, комплектувати, упаковувати та відправляти товари.

Підтримка сторонніх емуляцій забезпечує просту інтеграцію принтера до існуючих робочих процесів без зниження продуктивності.

photo
Термотрансферний принтер SATO CL4NX Plus, 203 dpi
Принтер етикеток Sato CL4NX – це новий пристрій для промислового друку, який підтримує RFID, а також нові набори шрифтів та штрих-кодів. Принтер оснащений стандартними інтерфейсами та додатковим EXT I/O. Для зниження витрат підприємства та спрощення процесу маркування є вбудована технологія SATO Application Enabled Printing (AEP), яка є інтелектом принтера та самостійно налаштовує його роботу.За станом роботи принтера дозволяє стежити дисплей та світловий індикатор, який сигналізує про проблеми. Роздільна здатність друку залежить від конфігурації і становить від 203 до 609 пікселів на дюйм, швидкість друку при цьому від 15,2 до 25,4 см в секунду відповідно. Довжина друку неймовірна - 250 см, а ширина - 10,4 см. Налаштування меню виконуються однією з тридцяти доступних мов. Надійність принтера обумовлена ​​річною гарантією виробника, а також металевим корпусом.