logo

LOGISTICON WMS

Система складського обліку
WMS

Впровадження системи складського обліку LOGISTICON WMS дає контроль над операціями:

wms-img

Закупівля/Продаж

Відділ закупок та відділ продажів формують заявки, пов'язані з надходженням, переміщенням та відвантаженням продукції на складі.

wms-img

Розвантаження, ідентифікація, підрахунок

При прийманні продукції відбувається її фізичне розвантаження, візуальна ідентифікація та підрахунок із внесенням в систему за допомогою скануючого обладнання. За необхідності може проводитись додаткове маркування продукції для наступної автоматизованої ідентифікації.

wms-img

Розміщення товару

Для кожного носія (палети, коробу) прийнятої продукції система пропонує місце складування відповідно до раніше вказаних критеріїв розміщення. Скануючи ШК відповідного місця, фіксується факт розміщення.

wms-img

Інвентаризація

В системі відображається поточний стан складу в режимі он-лайн: яка продукція, її кількість і місце розміщення. Це дозволяє провести інвентаризацію конкретної комірки, носія тощо.

wms-img

  Комплектація замовлення/Завантаження в авто

Під час активації Заявки на відвантаження система автоматично планує,  який товар і з якої комірки потрібно зібрати, враховуючи принцип FEFO+FIFO. За допомогою скануючого обладнання під час збору товару система контролює коректність вибору місця та товару.

wms-img

Експедиція

Створення маршрутів, точок вивантаження, контроль завантаження в автомобіль.

Система надає всю необхідну статистику роботи співробітників складу.