logo

Logisticon kegelbaHn

Система обліку кегів
kegelbahn-img
kegelbahn-img

Маркування кегів

Під час розливу, кеги викладаються на складський носій (палету). Скануючи кожну кегу (Data Matrix) в системі формується перелік кегів на носії. Після закінчення формування паллети, сканується її етикетка із номером у вигляді ШК, який сформовано WMS системою. Завдяки інтеграції із WMS системою, за номером носія, ми отримуємо інформацію про продукцію, її партію, терміни придатності тощо.

kegelbahn-img

Приймання з виробництва

Приймання з виробництва слугує для того, щоб прикріпити кеги, які вийшли з лінії розливу до носія.

kegelbahn-img

Відвантаження зі складу

Після комплектації замовлення в зоні відвантаження, в системі KEGELBAHN за допомогою сканера фіксуються номери носіїв та їх вміст. Кожному такому носію призначається контрагент-отримувач за допомогою інтеграції із WMS системою підприємства.

kegelbahn-img

Повернення пустих чи повних кегів на склад

Під час повернення, кожна кега сканується і їй призначається відповідний статус якості, за яким система в подальшому відстежує можливість нового розливу кеги, і необхідність її ремонту тощо.

kegelbahn-img

Звітність

Кожна дія в системі фіксується в таблиці логування. Звітність дозволяє в будь який момент побачиити актуальний стан кеги (розлита, відвантажена, коли, кому, в якому статусі якості), повну історію кеги, статистику по оборотності кегів загальну та в розрізі контрагентів.

kegelbahn-img

Облік кегів у дистриб’юторів

Модуль для відслідковування прийому та повернення кегів виробнику, відвантаження та повернення кегів з торгових точок.

Система може бути адаптована та розширена під вимоги бізнес-процесів замовника. Можлива двостороння інтеграція із ІТ системами замовника за допомогою REST API з форматом повідомлень JSON.